Hae kesätöihin OLS jalkapallotoimintaan!

OLS hakee kesäksi 2023 kesätyöntekijöitä erilaisiin lasten jalkapallokouluihin, turnaustapahtumiin ja muihin seuran jalkapallotoimintaan liittyviin tehtäviin. Työtehtävät painottuvat muutamalle arki-illalle viikossa sekä viikonloppujen tapahtumiin. Työllistymisvaihtoehtoina ovat mm. Oulun kaupungin kesätyöseteli, joka on saatavilla 15 vuotta täyttäneille nuorille, mutta kysy myös muista mahdollisuuksista työllistyä seuraamme. Voit työskennellä seuramme eri tehtävissä koko kesäkauden ajan tai halutessasi työskennellä vain alku- tai loppukesän, kuitenkin 1.5 – 30.9 välisenä ajan.

Kesätyöntekijänämme toivomme sinun olevan oma-aloitteinen, reipas ja innokas oppimaan uutta. Viihdyt hyvin lasten kanssa ja nautit liikunnallisesta tekemisestä. Kiinnostus jalkapalloa ja/tai liikunnan ohjausta kohtaan katsotaan eduksi.

Tee vapaamuotoinen hakemus osoitteeseen jalkapallo@ols.fi saman tien tai viimeistään 31.3. Täytämme paikat sopivan hakijoiden osalta mahdollisesti jo hakuaikana.

Tervetuloa mukaan!